4 Kroki do bezpiecznej firmy

Krok 2 z 4

Bądź na bieżąco z wszystkim co ważne w podatkach

Trzymaj rękę na pulsie z TAX 360

Ryzyko podatkowe każdej firmy jest wypadkową ryzyka powstałego wewnątrz firmy oraz tego, które przychodzi z zewnątrz.

 

Nowe ustawodawstwo podatkowe, jego niekończące się nowelizacje oraz zmiany interpretacji i orzecznictwa sądów – to tylko fragment zewnętrznego ryzyka podatkowego na które narażeni są podatnicy. Minimalizacja tego ryzyka zależy jednak od nas samych – trzymanie ręki na pulsie, błyskawiczna i przemyślana reakcja na zmiany prawne jest dziś koniecznością każdej firmy.

 

Serwis TAX 360, który oferujemy w ramach naszego Pakietu bezpieczeństwa podatkowego, wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Przegotujemy i dostarczymy Wam przegląd najważniejszych informacji podatkowych i prawnych, które mogą być ważne w Waszej codziennej pracy.

Newslettery

Specjalnie dla Ciebie eksperci EY przeprowadzają przegląd najważniejszych informacji podatkowych i prawnych - tych, które mogą być ważne w Twojej codziennej pracy. Prawdziwa esencja istotnych zmian podatkowych.

Webinaria

Niektóre tematy wymagają szczegółowego omówienia oraz interakcji ze słuchaczami. Prelegentami są doświadczeni prawnicy, doradcy  i eksperci EY lub AXA.  Dla chętnych zawsze istnieje możliwość zadawania pytań. 

Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w webinarium, udostępnimy możliwość obejrzenia go online. 

Alerty

W przypadku nowej i szczególnie ważnej informacji nie czekamy na kolejne wydanie newslettera– bez względu na porę dnia wysyłamy nasze alerty natychmiast, aby pozwolić Ci na właściwą reakcję.

Szkolenia

Organizowane lokalnie, po to by nie destabilizować pracy długimi dojazdami. Prowadzą je doradcy EY, AXA i zaproszeni eksperci. Dla wielu naszych Klientów cenny jest bezpośredni kontakt z osobami znanymi z webinariów czy newsletterów. 

Naszymi prelegentami zawsze są praktycy, osoby, które uczestniczą w obsłudze kontroli i sporów podatkowych.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo podatkowe już dziś. Rozpocznij darmowe 7-o dniowe testy naszego projektu Bezpieczny podatnik. 

 

Wypełnij umieszczony obok formularz i w ciągu 24 godzin otrzymasz kody dostępu do JPK okEY tester wraz z instrukcją obsługi. 

Dodatkowo zaczniesz otrzymywać TAX 360 – zestaw przygotowanych przez naszych ekspertów informacji, dzięki któremu będziesz na bieżąco z wszystkim co ważne w podatkach Twojej firmy. 

W między czasie przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę obejmującą cały pakiet zapewniający bezpieczeństwo podatkowe Twojej firmy. 

Jeśli potrzebne są Ci dodatkowe informacje – nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Arrowhead-Left-01-128rr.png
Arrowhead-Right-01-128_red.png

Menu

Bezpieczny podatnik

Bezpieczny podatnik to wspólne przedsięwzięcie AXA i EY mające na celu

zwiększanie bezpieczeństwa podatkowego firm.


 

UBEZPIECZYCIEL: AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. ul Chłodna 51, 00–867 Warszawa

OBSŁUGA KONTROLI I SPORU: Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.,

Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa

ORGANIZACJA PROJEKTU: CR21 Sp. z o.o.; Al. Jerozolimskie 31 lok 3, 00-058 Warszawa

Kontakt

CR21 Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 31 lok 3

00-058 Warszawa

+48 603 245 525

kontakt@bezpiecznypodatnik.pl

Copyright CR21 2019